| Kesinlik | 2B, B, A, 1 / 3B vb. mevcuttur |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | -50-+ 200 ℃ (varsayılan) |
| Prob Çapı | 4 mm, 2, 3, 5, 6 mm veya özelleştirilmiş |
| Prob uzunluğu | 30 mm (varsayılan), 10,20,40,50,60,70,80,90,100 mm veya özelleştirilmiş |
| Kablo uzunluğu | 0,5 m, 5 m veya özelleştirilmiş |
| Kesinlik | 2B, B, A, 1 / 3B vb. mevcuttur |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | -50-+ 200 ℃ (varsayılan) |
| Prob Çapı | 4 mm, 2, 3, 5, 6 mm veya özelleştirilmiş |
| Prob uzunluğu | 30 mm (varsayılan), 10,20,40,50,60,70,80,90,100 mm veya özelleştirilmiş |
| Kablo uzunluğu | 0,5 m, 5 m veya özelleştirilmiş |
| Kesinlik | %0.5FS |
|---|---|
| Çıktı | 4-20mA/0-5V/0-10V |
| Proses bağlantısı | 1/4" NPT;G1/4" ,G1/2" veya özelleştirilmiş |
| Basınç tipi | diferansiyel basınç |
| su geçirmez | IP65'ten IP68'e |
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Optional< |
|---|---|
| Basınç tipi | Gauge; ölçer; Absolute; Mutlak; Negative, Sealed gauge pressure optio |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Güç kaynağı | 24 V DC veya 12~36 V DC |
| Çıktı | 4-20 mA, 0-10VDC, 0-5V isteğe bağlı iic |
| Kesinlik | 2B, B, A, 1 / 3B vb. mevcuttur |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | -50-+ 200 ℃ (varsayılan) |
| Prob Çapı | 4 mm, 2, 3, 5, 6 mm veya özelleştirilmiş |
| Prob uzunluğu | 30 mm (varsayılan), 10,20,40,50,60,70,80,90,100 mm veya özelleştirilmiş |
| Kablo uzunluğu | 0,5 m, 5 m veya özelleştirilmiş |
| Malzeme | 316L Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1..0-1..600 bar |
| Kesinlik | %1.0FS |
| Çıktı | 0.5-4.5v,5V çıkış sinyali |
| Güç kaynağı | 5V DC |
| Malzeme | 316L Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1..0-1..600 bar |
| Kesinlik | %1.0FS |
| Çıktı | 0.5-4.5v,5V çıkış sinyali |
| Güç kaynağı | 5V DC |
| Malzeme | 316L Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1..0-1..600 bar |
| Kesinlik | %1.0FS |
| Çıktı | 0.5-4.5v,5V çıkış sinyali |
| Güç kaynağı | 5V DC |
| Boru boyutu | DN15-6000MM |
|---|---|
| Akış aralığı | 0~±10m/sn |
| Kesinlik | ±1% |
| Çıktı | 4-20mA, OCT darbesi, Röle çıkışı |
| Montaj tipi | Kelepçe tipi, Fiş tipi, Boru tipi |
| Malzeme | 316L Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1..0-1..600 bar |
| Kesinlik | %1.0FS |
| Çıktı | 0.5-4.5v,5V çıkış sinyali |
| Güç kaynağı | 5V DC |