| Kullanım | Direnç Sensörü |
|---|---|
| Çıktı | Analog SENSÖR, 0-30mV...350mV tam çıkış, basınç aralığına göre opsiyonel |
| Basınç Aralığı | -1 Bar...0-1...2000 Bar isteğe bağlı |
| Güç kaynağı | 12-36V DC |
| Kesinlik | 1%FS;0.5%FS |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Çıktı | 4-20mA/0-5V/0-10V/0.5-4.5vdc |
| Kesinlik | %0.25 FS |
| Güç kaynağı | 12~36VDC |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Menzil | -100kPa...0kPa~10kPa...7MPa |
| Güç kaynağı | 5V DC/3.3V DC |
| Çalışma akımı | <1.3mA |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Çıktı | 4-20mA/0-5V/0-10V/0.5-4.5vdc |
| Kesinlik | %0.25 FS |
| Güç kaynağı | 12~36VDC |
| Garanti | 18 ay |
|---|---|
| Max. Maks. Current Akım | 20mA |
| Max. Maks. Voltage Voltaj | 12-36V DC |
| Maks. Çalışma Basıncı | 100MPa |
| Basınç Aralığı | -1 Bar...0-1...2000 Bar isteğe bağlı |
| Garanti | 18 ay |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ölçüm aralığı | 0~1 M ...200 M H2O isteğe bağlı |
| Doğruluk | %0.15FS, %0.25FS, %0.5FS isteğe bağlı |
| Çıkış sinyali | 4~20mA,0~5V/0.5~4.5V;RS485 ,RS232,Hart |
| Garanti | 18 ay |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ölçüm aralığı | 0~1 M ...200 M H2O isteğe bağlı |
| Doğruluk | %0.15FS, %0.25FS, %0.5FS isteğe bağlı |
| Çıkış sinyali | 4~20mA,0~5V/0.5~4.5V;RS485 ,RS232,Hart |
| Basınç Aralığı | 0-1bar...40bar |
|---|---|
| Uygulama | Gıdalar sıvı, Meyve suyu, süt, Sıhhi sıvı endüstrisi |
| Çıktı | 4-20mA/0-5V/0-10V/0.5-4.5vdc |
| Kesinlik | %0.25 FS |
| Güç kaynağı | 12~36VDC |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Çıktı | 4-20mA/0-5V/0-10V/0.5-4.5vdc |
| Kesinlik | %0.25 FS |
| Güç kaynağı | 12~36VDC |
| Seviye | Sanayi |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Seviye Aralığı | 5M, 10M, 15M, 20M su, yakıt seviye sensörü |
| Analog çıkış | 4-20ma; 4-20ma; RS485; RS485; 0~5 V; 0~5 V; 0~10 V |