| Malzeme | 316L Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1..0-1..600 bar |
| Kesinlik | %1.0FS |
| Çıktı | 0.5-4.5v,5V çıkış sinyali |
| Güç kaynağı | 5V DC |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Çıktı | 4~20mA(üç telli),1~5V,RS485 |
| Menzil | 5m,10m.15m.20m |
| oem | Kabul edilebilir |
| Çalışma sıcaklığı | -10~+50°C |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |
| Basınç Aralığı | -0.1...0~0.01...100MPa |
|---|---|
| Basınç tipi | mastar (G), mutlak (A), kapalı mastar (S) |
| Çıkış sinyali | 0-5V,0.5-4.5V,0-10V,4-20mA,0-20mA |
| Güç kaynağı | 12 ~ 30VDC tipik değer: 24VDC |
| Kesinlik | %0,25 FS(tip.) %0,5 FS(maks.) |
| Basınç Aralığı | -1..0-1..600 bar |
|---|---|
| Basınç tipi | mastar (G), mutlak (A), kapalı mastar (S) |
| Çıkış sinyali | 0-5V,0.5-4.5V,0-10V,4-20mA,0-20mA |
| Güç kaynağı | 12 ~ 30VDC tipik değer: 24VDC |
| Kesinlik | %0,25 FS(tip.) %0,5 FS(maks.) |
| Basınç Aralığı | 0 ~ 100MPA isteğe bağlı |
|---|---|
| Yapılandırma yöntemi | Yerel USB / uzak yapılandırma |
| çalışma gücü | 3.6V,19Ah (kendiniz değiştirilebilir) |
| Pil ömrü | 5 yıl (her saat veri gönder) |
| Görüntülemek | 2.4 inç büyük boy LCD ekran |