| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |
| Uygulama | Sıvı |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-70m |
| Çıkış sinyali | RS485 / Modbus Protokolü |
| Güç kaynağı | DC (6 - 24V) / Dört telli |
| Hava sıcaklığı | -40℃ ~ 100℃ |
| Uygulama | Sıvı |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-70m |
| Çıkış sinyali | RS485 / Modbus Protokolü |
| Güç kaynağı | DC (6 - 24V) / Dört telli |
| Hava sıcaklığı | -40℃ ~ 100℃ |
| Basınç Aralığı | 0 ~ 100MPA isteğe bağlı |
|---|---|
| Yapılandırma yöntemi | Yerel USB / uzak yapılandırma |
| çalışma gücü | 3.6V,19Ah (kendiniz değiştirilebilir) |
| Pil ömrü | 5 yıl (her saat veri gönder) |
| Görüntülemek | 2.4 inç büyük boy LCD ekran |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |