| Garanti | 18 ay |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ölçüm aralığı | 0~1 M ...200 M H2O isteğe bağlı |
| Doğruluk | %0.15FS, %0.25FS, %0.5FS isteğe bağlı |
| Çıkış sinyali | 4~20mA,0~5V/0.5~4.5V;RS485 ,RS232,Hart |
| Seviye | Sanayi |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ölçüm doğruluğu | ±1mm |
| Ölçüm Ortamı | Çimento |
| Garanti | 18 ay |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ölçüm aralığı | 0~1 M ...200 M H2O isteğe bağlı |
| Doğruluk | %0.15FS, %0.25FS, %0.5FS isteğe bağlı |
| Çıkış sinyali | 4~20mA,0~5V/0.5~4.5V;RS485 ,RS232,Hart |
| Basınç Aralığı | 0-1bar...40bar |
|---|---|
| Uygulama | Gıdalar sıvı, Meyve suyu, süt, Sıhhi sıvı endüstrisi |
| Çıktı | 4-20mA/0-5V/0-10V/0.5-4.5vdc |
| Kesinlik | %0.25 FS |
| Güç kaynağı | 12~36VDC |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Çıktı | 4-20mA/0-5V/0-10V/0.5-4.5vdc |
| Kesinlik | %0.25 FS |
| Güç kaynağı | 12~36VDC |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Çıktı | 4-20mA/0-5V/0-10V/0.5-4.5vdc |
| Kesinlik | %0.25 FS |
| Güç kaynağı | 12~36VDC |
| Garanti | 1 yıl ve kalitenin kendisi için ücretsiz onarım |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ölçüm aralığı | 0.5M,0-3 M,0-5M,0-500M veya özelleştirilmiş |
| Doğruluk | %0.25 FS |
| Çıkış sinyali | 4-20mA,0-5V,0-10V, analog çıkış sinyali (opsiyonel) |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |