| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Çıktı | 4-20mA/0-5V/0-10V/0.5-4.5vdc |
| Kesinlik | %0.25 FS |
| Güç kaynağı | 12~36VDC |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Çıktı | 4-20mA/0-5V/0-10V/0.5-4.5vdc |
| Kesinlik | %0.25 FS |
| Güç kaynağı | 12~36VDC |
| Menzil | -1-0-1 bar...1000 bar isteğe bağlı |
|---|---|
| En Yüksek Doğruluk | %0.25 FS |
| basınç arayüzü | M20x1.5, G1/4,G1/2,1/4NPT, 1/2NPT |
| Çıkış sinyali | 4~20mA,0~5V/0~10V/0.5~4.5V, Röle Sinyali |
| Güç kaynağı | 12~36Vdc/7-30V |
| Menzil | -1-0-1 bar...1000 bar isteğe bağlı |
|---|---|
| En Yüksek Doğruluk | %0.25 FS |
| Çıkış sinyali | 4~20mA,0~5V/0~10V/0.5~4.5V, Röle Sinyali |
| Güç kaynağı | 12~36VDC |
| Çalışma Sıcaklığı | -25℃~85℃ |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Çıktı | 4-20mA/0-5V/0-10V/0.5-4.5vdc |
| Kesinlik | %0.25 FS |
| Güç kaynağı | 12~36VDC |
| Malzeme | 316L Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1..0-1..600 bar |
| Kesinlik | %1.0FS |
| Çıktı | 0.5-4.5v,5V çıkış sinyali |
| Güç kaynağı | 5V DC |
| Garanti | 18 ay |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ölçüm aralığı | 0~1 M ...200 M H2O isteğe bağlı |
| Doğruluk | %0.15FS, %0.25FS, %0.5FS isteğe bağlı |
| Çıkış sinyali | 4~20mA,0~5V/0.5~4.5V;RS485 ,RS232,Hart |
| Basınç Aralığı | -0.1...0~0.01...100MPa |
|---|---|
| Basınç tipi | mastar (G), mutlak (A), kapalı mastar (S) |
| Çıkış sinyali | 0-5V,0.5-4.5V,0-10V,4-20mA,0-20mA |
| Güç kaynağı | 12 ~ 30VDC tipik değer: 24VDC |
| Kesinlik | %0,25 FS(tip.) %0,5 FS(maks.) |
| Basınç Aralığı | -1..0-1..600 bar |
|---|---|
| Basınç tipi | mastar (G), mutlak (A), kapalı mastar (S) |
| Çıkış sinyali | 0-5V,0.5-4.5V,0-10V,4-20mA,0-20mA |
| Güç kaynağı | 12 ~ 30VDC tipik değer: 24VDC |
| Kesinlik | %0,25 FS(tip.) %0,5 FS(maks.) |