| Malzeme | 316L Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1..0-1..600 bar |
| Kesinlik | %1.0FS |
| Çıktı | 0.5-4.5v,5V çıkış sinyali |
| Güç kaynağı | 5V DC |
| Malzeme | 316L Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1..0-1..600 bar |
| Kesinlik | %1.0FS |
| Çıktı | 0.5-4.5v,5V çıkış sinyali |
| Güç kaynağı | 5V DC |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Menzil | -100kPa...0kPa~10kPa...7MPa |
| Güç kaynağı | 5V DC/3.3V DC |
| Çalışma akımı | <1.3mA |
| Seviye | Sanayi |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ölçüm doğruluğu | ±1mm |
| Ölçüm Ortamı | Çimento |
| Garanti | 18 ay |
|---|---|
| Max. Maks. Current Akım | 20mA |
| Max. Maks. Voltage Voltaj | 12-36V DC |
| Maks. Çalışma Basıncı | 100MPa |
| Basınç Aralığı | -1 Bar...0-1...2000 Bar isteğe bağlı |
| Seviye | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Elektronik Tel | 2 Tel 3 Tel |
| Güç kaynağı | 12 ~ 30VDC, tipik değer: 24VDC |
| Çalışma Sıcaklığı | -25℃~85℃ |
| Basınç tipi | gösterge (G), mutlak (A) |
|---|---|
| Elektronik Tel | 2 Tel 3 Tel |
| Çıkış sinyali | 0-5V,0.5-4.5V,0-10V,4-20mA,0-20mA,RS485 |
| Güç kaynağı | 10 ~ 30VDC,5VDC |
| Kesinlik | %0.25 FS |
| Basınç tipi | gösterge (G), mutlak (A) |
|---|---|
| Elektronik Tel | 2 Tel 3 Tel |
| Çıkış sinyali | 0-5V,0.5-4.5V,0-10V,4-20mA,0-20mA,RS485 |
| Güç kaynağı | 10 ~ 30VDC,5VDC |
| Kesinlik | %0.25 FS |
| Seviye | Sanayi |
|---|---|
| Garanti | 16 ay |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Seviye aralığı | 2~20m |
| Çıktı | 4-20mA/0-5v/0-10V/0.5-4.5v |
| Seviye | Sanayi |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Seviye aralığı | 0-2m H2O |
| Çıktı | 0.5-4.5v |