| Ürün adı | Wultrasonic su deposu seviye ölçer |
|---|---|
| Maksimum Seviye aralığı | 70 metre |
| Uygulama | Asit , yağ , dizel , su Sıvı veya katı seviye ölçümü |
| Güç kaynağı | 24VDC veya 220VAC, 12VDC güç kaynağı özelleştirilebilir |
| Çıktı | Analog Sensör, 4-20mA veya RS485 veya röle çıkışı gerekir |
| Basınç Aralığı | 0 ~ 100MPA isteğe bağlı |
|---|---|
| Yapılandırma yöntemi | Yerel USB / uzak yapılandırma |
| çalışma gücü | 3.6V,19Ah (kendiniz değiştirilebilir) |
| Pil ömrü | 5 yıl (her saat veri gönder) |
| Görüntülemek | 2.4 inç büyük boy LCD ekran |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |
| Seviye | Sanayi |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Seviye Aralığı | 5M, 10M, 15M, 20M su, yakıt seviye sensörü |
| Analog çıkış | 4-20ma; 4-20ma; RS485; RS485; 0~5 V; 0~5 V; 0~10 V |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |
| Seviye | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Elektronik Tel | 2 Tel 3 Tel |
| Güç kaynağı | 12 ~ 30VDC, tipik değer: 24VDC |
| Çalışma Sıcaklığı | -25℃~85℃ |