| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Çıktı | IIC |
| çalışma sıcaklığı | -30℃~85℃ |
| Seviye | Sanayi |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ölçüm doğruluğu | ±1mm |
| Ölçüm Ortamı | Çimento |
| Seviye | Sanayi |
|---|---|
| Garanti | 16 Ay |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Seviye Aralığı | 2~20m |
| Çıktı | 4-20mA/0-5v/0-10V/0.5-4.5v |
| Uygulama | Sıvı |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-70m |
| Çıkış sinyali | RS485 / Modbus Protokolü |
| Güç kaynağı | DC (6 - 24V) / Dört telli |
| Hava sıcaklığı | -40℃ ~ 100℃ |
| Özellik | Ultrasonik Sensör Su Geçirmez |
|---|---|
| Kör | <100mm, 200mm veya 350mm - isteğe bağlı |
| Çıkış sinyali | 4~20mA, 0-5V |
| Güç kaynağı | 12-30VDC/24VDC/10-30VDC |
| Kesinlik | %0,25 FS, %0,5 FS - isteğe bağlı |
| Seviye | Sanayi |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ölçüm doğruluğu | ±1mm |
| Ölçüm Ortamı | Çimento |
| Garanti | 18 ay |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ölçüm aralığı | 0~1 M ...200 M H2O isteğe bağlı |
| Doğruluk | %0.15FS, %0.25FS, %0.5FS isteğe bağlı |
| Çıkış sinyali | 4~20mA,0~5V/0.5~4.5V;RS485 ,RS232,Hart |
| Seviye | Sanayi |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ölçüm doğruluğu | ±1mm |
| Ölçüm Ortamı | Çimento |
| Seviye | Sanayi |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ölçüm doğruluğu | ±1mm |
| Ölçüm Ortamı | çimento |
| Garanti | 18 ay |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ölçüm aralığı | 0~1 M ...200 M H2O isteğe bağlı |
| Doğruluk | %0.15FS, %0.25FS, %0.5FS isteğe bağlı |
| Çıkış sinyali | 4~20mA,0~5V/0.5~4.5V;RS485 ,RS232,Hart |