| Kesinlik | %0.5FS |
|---|---|
| Çıktı | 4-20mA/0-5V/0-10V |
| Proses bağlantısı | 1/4" NPT;G1/4" ,G1/2" veya özelleştirilmiş |
| Basınç tipi | diferansiyel basınç |
| su geçirmez | IP65'ten IP68'e |
| Özellik | Ultrasonik Sensör Su Geçirmez |
|---|---|
| Kör | <100mm, 200mm veya 350mm - isteğe bağlı |
| Çıkış sinyali | 4~20mA, 0-5V |
| Güç kaynağı | 12-30VDC/24VDC/10-30VDC |
| Kesinlik | %0,25 FS, %0,5 FS - isteğe bağlı |
| Basınç Aralığı | 0 ~ 100MPA isteğe bağlı |
|---|---|
| Yapılandırma yöntemi | Yerel USB / uzak yapılandırma |
| çalışma gücü | 3.6V,19Ah (kendiniz değiştirilebilir) |
| Pil ömrü | 5 yıl (her saat veri gönder) |
| Görüntülemek | 2.4 inç büyük boy LCD ekran |
| Basınç Aralığı | 0 ~ 100MPA isteğe bağlı |
|---|---|
| Yapılandırma yöntemi | Yerel USB / uzak yapılandırma |
| çalışma gücü | 3.6V,19Ah (kendiniz değiştirilebilir) |
| Pil ömrü | 5 yıl (her saat veri gönder) |
| Görüntülemek | 2.4 inç büyük boy LCD ekran |
| Basınç Aralığı | 0 ~ 100MPA isteğe bağlı |
|---|---|
| Yapılandırma yöntemi | Yerel USB / uzak yapılandırma |
| çalışma gücü | 3.6V,19Ah (kendiniz değiştirilebilir) |
| Pil ömrü | 5 yıl (her saat veri gönder) |
| Görüntülemek | 2.4 inç büyük boy LCD ekran |
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Optional< |
|---|---|
| Basınç tipi | Gauge; ölçer; Absolute; Mutlak; Negative, Sealed gauge pressure optio |
| Orta uyumlu | 316L Paslanmaz Çelik ile uyumlu |
| Güç kaynağı | 24 V DC veya 12~36 V DC |
| Çıktı | 4-20 mA, 0-10VDC, 0-5V isteğe bağlı iic |
| Garanti | 16 Ay |
|---|---|
| Max. Maks. Voltage Voltaj | 24 V DC veya 12~36 V DC |
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Optional< |
| Çıktı | 4-20 mA, 0-10VDC, 0-5V isteğe bağlı |
| Kesinlik | %0.25FS, %0.5FS |
| Garanti | 16 Ay |
|---|---|
| Max. Maks. Voltage Voltaj | 24 V DC veya 12~36 V DC |
| Basınç Aralığı | -1 Bar-0-1 Bar; -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Optional< |
| Çıktı | 4-20 mA, 0-10VDC, 0-5V isteğe bağlı |
| Kesinlik | %0.25FS, %0.5FS |
| Basınç Aralığı | 0 ~ 100MPA isteğe bağlı |
|---|---|
| Yapılandırma yöntemi | Yerel USB / uzak yapılandırma |
| çalışma gücü | 3.6V,19Ah (kendiniz değiştirilebilir) |
| Pil ömrü | 5 yıl (her saat veri gönder) |
| Görüntülemek | 2.4 inç büyük boy LCD ekran |
| Garanti | 18 ay |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ölçüm aralığı | 0~1 M ...200 M H2O isteğe bağlı |
| Doğruluk | %0.15FS, %0.25FS, %0.5FS isteğe bağlı |
| Çıkış sinyali | 4~20mA,0~5V/0.5~4.5V;RS485 ,RS232,Hart |